Ryhdytäänkö hommiin?

Meillä Loomilla tekijät valitsevat projektinsa, joten asiakas saa IT-hankkeeseensa aidosti osaavan, motivoituneen ja aktiivisesti viestivän ohjelmistokonsultin – yhden tai miten monta kehitystyö vaatiikaan. Teemme ohjelmistokonsultointia ja -kehitystä aina ihminen edellä ja vain tarpeeseen.

Soita meille

+ 358 (0)40 822 2129

Lähetä sähköpostia

tero.makinen@loom.fi

Tule käymään

Åkerlundinkatu 11
33100 Tampere
Google Maps

Lähetä sähköisiä laskuja

Y-tunnus: 2826168-3
Osoite: 003728261683
Välittäjän tunnus: 003723327487

Hae työpaikkaa

"*" näyttää pakolliset kentät

Nimi*
Max. tiedoston koko: 256 MB.
Toivon yhteydenottoa

Loomilaiset

Tero Mäkinen
Coding CEO
tero.makinen@loom.fi
Sami Peltola
Senior Software Developer
sami.peltola@loom.fi
Tomi Kamppinen
Software Architect
tomi.kamppinen@loom.fi
Tahvo Repo
Senior Software Developer
tahvo.repo@loom.fi
Aki Ropo
Senior Integration Specialist
aki.ropo@loom.fi
Markus Juopperi
Senior Software Developer
markus.juopperi@loom.fi
Valtteri Enstedt
Senior Test Specialist
valtteri.enstedt@loom.fi
© Loom 2024